Yogová Sardínia s Ninou (19.9. - 26.9.2021)

19.9.2021

Informácie o pobyte

Poďme si užiť yogu v lete na Sardíniu... Všetci sa už tešíme na more a slobodné prechádzky po pláži! Sardínia je prvým bielym regiónom v Taliansku a rezorty sa už tešia na svojich klientov. Náš obľúbený rezort Free Beach Club**** plánuje otvoriť už koncom mája, ale september poskytuje väčšiu istotu z hľadiska opatrení a dobrého počasia. Rozlúčme sa s letom spoločnou yogou 🤍

Program

MIESTO: Free Beach Club****
TERMÍN: 19.-26.9.2021
DĹŽKA POBYTU: 8 dní / 7 nocí
CENA: 897 Eur/osoba

UBYTOVANIE
V príjemnom stredomorskom rezorte Free Beach Club****, priamo na nádhernej pláži s jemným bledým pieskom v prímorskom mestečku Costa Rei. Dvojlôžkové alebo väčšie rodinné izby sú v jedno- až dvojpodlažných malých domčekoch v krásnych oleandrových záhradách s množstvom kvetov a zelene. Každá izba má balkón alebo terasu, kúpeľňu s WC a vlastný vchod. Pláž dlhá 8 km je ideálnym miestom na oddych a športové aktivity. K ubytovaniu prislúcha na pláži slnečník s dvoma ležadlami. Pekné, čisté a kľudné miesto, ako stvorené na oddych. Rezort sa nachádza v pešej vzdialenosti od centra mestečka, kde nájdete obchodíky, kaviarne, zmrzlinu, potraviny, trh so suvenírmi a iné. V rezorte je prevažne talianska klientela, zažijete pravú taliansku atmosféru.

V cene JE zahrnuté:
• ubytovanie v štandardnej dvojlôžkovej izbe Oleandri v 4* rezorte
• plná penzia (raňajky, obed, večera ) formou švédskych stolov vrátane vína a vody
• cvičenie yogy s Ninou 2x denne, yogamatky na cvičenie
• posteľné prádlo, uteráky a osušky, každodenné upratovanie izieb
• plážový servis - slnečník s lehátkami, bazén
• klubová karta na športové aktivity v rezorte
• delegát počas celého trvania pobytu
• úvodná hodina taliančiny s Danielou Laudani
• spiatočný transfer letisko-rezort-letisko
• poistenie insolventnosti CK

V cene NIE JE zahrnutá cena leteniek. Momentálne sú na priamy let Viedeň-Cagliari-Viedeň s Austrian Airlines naozaj dobré ceny (ku dnešnému dňu je cena cca 132 Eur vtátane 23 kg batožiny do podpalubia) - v prípade záujmu Vám letenky zabezpečíme spolu s poistením Union.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu rezort zvýšil ceny za ubytovanie, nakoľko môže byť obsadená iba určitá kapacita, a takisto sa zvýšil dôraz na dezinfekciu a personál v rezorte. Viac informácií nájdete priamo na stránke rezortu.

YOGA
V programe pobytu je 2x denne zaradená prax Flow yogy. V závislosti od úrovne skupiny sa budeme venovať aj asanam (pozíciám) a tiež témam súvisiacim s yogou, na ktoré v priebehu bežných skupinových hodín neostáva dostatok času. Návrhom (v prípade záujmu skupiny) sú tiež spoločné večery venované témam zdravia, životného štýlu, stravovania a otázkam a odpovediam k yoge. Zaujímavou témou je vplyv yogy na psychiku, postoje, konanie a vnímanie. Z pohľadu yogy je pobyt vhodný aj pre tých, ktorí by radi s cvičením yogy chceli začať, alebo sa stále cítia ako začiatočníci. Počas hodín kladiem dôraz na to najvhodnejšie technické prevedenie pozícií, aj pre každého individuálne. Cvičenie je dobrovoľné.

Viac info a rezervácie pobytu info@bellavita.sk.

Začiatok
19.9.2021 8:00
Trvanie
8 dní / 7 nocí
Miesto konania
Free Beach Club****
Via Ichnusa, 25, 09043 Costa Rei, Muravera CA, Taliansko
Miesto konania
Via Ichnusa, 25, 09043 Costa Rei, Muravera CA, Taliansko
Kapacita
Lektor / Lektorka
Nina Menkynová
Kontakt
info@bellavita.sk
Kontakt
info@bellavita.sk
Cena
897€ + letenka

Rezervuj si miesto

Ak máš záujem o tento pobyt, vyplň prosím nasledujúci formulár. Otázky alebo špeciálne požiadavky mi môžeš napísať do správy. Rezervácia miesta je záväzná až po uhradení faktúry, ktorú dostaneš na uvedený e-mail.

Teším sa na teba!

Ďakujem za rezerváciu! Ďalšie informácie dostaneš e-mailom.
Nepodarilo sa odoslať formulár :-(