Aprílová yogová Salamandra s Ninou (29.4. - 1.5.2022)

29.4.2022

Informácie o pobyte

SALAMANDRA REZORT** je nádherný a priestranný, zasadený v krásnej prírode štiavnických hôr, s tajchom ako súčasťou. K rezortu patrí aj lyžiarsky svah. Posledné 2 roky počas zatvorení sa veľa pracovalo na vylepšeniach v hoteli, či už dizajnových, alebo bezpečnostných.

Program

Termín:
29.4. - 1.5.2022 (piatok-nedeľa)

Ubytovanie:
Ubytovanie je v krásnych, priestranných dvojposteľových izbách, s možnosťou objednať si apartmán pre viac osôb. (Jednotka možná za príplatok).

V cene je bohatá POLPENZIA vo forme bufetových stolov, yoga-program a wellness s bazénom a saunami.

Program:
V rámci programu je 4x YOGA S NINOU. Yogou sa začína v piatok podvečer, v sobotu sa cvičí ranná a večerná hodina a v nedeľu doobeda sa rannou yogou pobyt končí. Hodiny sú vedené viac formou malých workshopov, kde sa možno učiť a dozvedieť viac než na bežných hodinách. Vítaní sú určite aj začiatočníci.

Viac ako vítané na pobyte sú aj deti, ktoré si Salamandra rezort zvyknú rýchlo zamilovať. Moji traja nechýbajú na žiadnom mojom pobyte.. 🙉🙊🙈

Prihlásiť sa dá cez tlačítko "rezervuj si miesto" vpravo hore. Pre akékoľvek ďalšie informácie ma kontaktujte priamo cez msngr., alebo na nina@ninamenkynova.com.

S láskou, nina 🤍

Začiatok
29.4.2022 18:00
Trvanie
3 dni / 2 noci (piatok-nedeľa)
Miesto konania
Salamandra**** Resort & Hotel
Horný Hodrušský tajch, 966 61 Hodruša Hámre
Miesto konania
Horný Hodrušský tajch, 966 61 Hodruša Hámre
Kapacita
Lektor / Lektorka
Nina Menkynová
Kontakt
nina@ninamenkynova.com
Kontakt
nina@ninamenkynova.com
Cena
199€ / osoba v dvojposteľovej izbe

Rezervuj si miesto

Ak máš záujem o tento pobyt, vyplň prosím nasledujúci formulár. Otázky alebo špeciálne požiadavky mi môžeš napísať do správy. Rezervácia miesta je záväzná až po uhradení faktúry, ktorú dostaneš na uvedený e-mail.

Teším sa na teba!

Ďakujem za rezerváciu! Ďalšie informácie dostaneš e-mailom.
Nepodarilo sa odoslať formulár :-(