Inštruktor yogy kurz

9.9.2023

Informácie o pobyte

Program

⚡️Chceš sa aj ty stať CERTIFIKOVANÝM YOGA-inštruktorom?⚡️

Kurz je organizovaný pod záštitou akreditovaného vzdelávacieho zariadenia - Slovenská asociácia jogy, fitnes, aerobiku a kondičných trénerov. Workshop je rozdelený na teoretickú časť (dištančná/online forma) pod vedením Dr. @robertbrimich Brimicha - prezidenta asociácie, dlhoročného, skúseného kondičného a fitnes trénera.

Prezenčná časť je zastrešená mnou (Nina Menkynová) a bude zahŕňať 4 osobitné praktické bloky. Učím yogu už viac ako 16 rokov, som žiačkou viacerých yoga-škôl, prístupov a smerov (medzi inými VinysaFlowYoga, AshtangaYoga, Yoga podľa Iyengara.)Zameriavam sa na vysokú koncentráciu na detail v pohybe a technickosť prevedenia asán. Zároveň som terapeutka orientujúca sa na vzťahy. Ako terapeutka sa venujem YOGE v synergii s jej vplyvom na myseľ, emócie a tendencie správania.

TERMÍN KONANIA kurzu - september 2023

Praktická časť:15.9. - 16.9. 202322.9.-23.9.2023

Všeobecná časť:9.9. -10.9. 2023

CENA 525€ ZAHŔŇA:- je zabezpečenie výuky- skúška v riadnom termíne- študijné materiály-osvedčenie inštruktor/ka jogy (akreditovaný certifikát)

V cene kurzu nie je ubytovanie frekventantov.⚡️POČET OSÔB JE LIMITOVANÝ⚡️Viac info cez brimich@brimich.sk alebo nina@ninamenkynova.com.

Pripravované s láskou,Robo a Nina

Začiatok
9.9.2023 15:00
Trvanie
Miesto konania
Miesto konania
Kapacita
Lektor / Lektorka
Nina Menkynová, Robert Brimich
Kontakt
brimich@brimich.sk alebo nina@ninamenkynova.com.
Kontakt
brimich@brimich.sk alebo nina@ninamenkynova.com.
Cena
525€

Rezervuj si miesto

Ak máš záujem o tento pobyt, vyplň prosím nasledujúci formulár. Otázky alebo špeciálne požiadavky mi môžeš napísať do správy. Rezervácia miesta je záväzná až po uhradení faktúry, ktorú dostaneš na uvedený e-mail.

Teším sa na teba!

Ďakujem za rezerváciu! Ďalšie informácie dostaneš e-mailom.
Nepodarilo sa odoslať formulár :-(