Poznávací pobyt a yoga s Ninou v Puglii

21.9.2022

Informácie o pobyte

☀️yoga-PUGLIA s Ninou☀️ Nový yoga-pobyt pre všetkých, ktorí radi objavujú. …Južné Taliansko, krásne more, yoga vonku pri pláži, možnosť poznávať okolitú krajinu, lokálne stravovanie.. Som si istá, že to bude znovu jeden zo vzácnych pobytov a nezabudnuteľných darov, ktorý si takto doprajeme.. Viac info u Zuzky Vykysalej z Bellavita na www.bellavita.sk . Pripravované s láskou, nina🤍

Program

Doprava: letecky Viedeň-Bari-Viedeň, súkromný transfer do rezortu. Celá skupina letíme spoločne.

Ubytovanie: V tradičnej južanskej usadlosti (maserrii) s Leonardo Trulli resort 4*-pri mestečku Locorotondo. Rezort je oázou pokoja, má krásny vyhrievaný bazén so slanou vodou, reštauráciou, kde sa varí prevažne z vlastne dopestovaných surovín.

Program: Cestou do rezortu nás súkromný transfer odvezie do čarovného mestečka Matera, zapísaného v UNESCO, mesta, kde zastal čas a jeho architektúra je doslova dychberúca. Vo večerných hodinách presun do masserie na ubytovanie, uvítací prípitok spojený s drobným občerstvením. Každý deň je na programe yoga 2X denne (dobrovoľne). Tento program sa od tých ostatných líši tým, že počas dní môžeme navštíviť krásy okolia. Na pláne sú výlety napríklad do mestečka Alberobello a Monopoli. V prípade záujmu prechádzka do typického južanského mesta Locorotondo, ktoré je obľúbené medzi jogínmi z celého sveta. Možnosť zacvičiť si yogu v lokálnom yogovom centre.

Cena pobytu od 889,- EUR zahŕňa: Letenku s príručnou batožinou, súkromný transfer z letiska len pre našu skupinu a všetky transfery na výlety, ubytovanie v tradičnom apúlskom rezorte s bazénom 4*, raňajky, uvítací prípitok a občerstvenie, posteľné prádlo, uteráky a osušky, každodenné upratovanie izieb, 2 x denne yoga s Ninou (dobrovoľné), delegát a lokálny sprievodca na výletoch, miestny poplatok, poistenie insolventnosti CK. (Uvedená cena platí do 10.apríla 2022, neskôr sa môže zvýšiť v závislosti od cien leteniek)

* CK Vám vie zabezpečiť aj cestovné poistenie Union

Začiatok
21.9.2022 11:00
Trvanie
5 dní/4 noci
Miesto konania
Leonardo Trulli resort ****
Contrada Semeraro, 107, 70010 Locorotondo BA, Taliansko
Miesto konania
Contrada Semeraro, 107, 70010 Locorotondo BA, Taliansko
Kapacita
Lektor / Lektorka
Nina Menkynová
Kontakt
info@bellavita.sk
Kontakt
info@bellavita.sk
Cena
889€/ osoba, raňajky a letenka v cene

Rezervuj si miesto

Ak máš záujem o tento pobyt, vyplň prosím nasledujúci formulár. Otázky alebo špeciálne požiadavky mi môžeš napísať do správy. Rezervácia miesta je záväzná až po uhradení faktúry, ktorú dostaneš na uvedený e-mail.

Teším sa na teba!

Ďakujem za rezerváciu! Ďalšie informácie dostaneš e-mailom.
Nepodarilo sa odoslať formulár :-(