Poznávací pobyt v Puglii (6.9. - 10.9. 2023)

6.9.2023

Informácie o pobyte

Zaži pobyt v autentickom prostredí Talianska. Pobyt je určený pre všetkých milovníkov krásnych, autentických miest, dobrého jedla a vína, pre všetkých, ktorí hľadajú nové zážitky a majú radi yogu, ale aj pre tých, ktorí by s yogou chceli ešte len začať.

Program

Navštívime mestečká Matera, Alberobello, Monopoli, Polignano Mare a to všetko s lokálnou sprievodkyňou a so súkromným transferom len pre našu skupinku. Na svoje si prídu aj náročnejší cestovatelia, lebo ubytovaní budeme v prekrásnej južanskej masserii Leonardo Trulli resort ****, v zelenej oáze pokoja, kde sa prelína história s moderným a kvalitným, kde v rámci bufetovej polpenzie ochutnáme typickú gastronómiu, pripravovanú z lokálnych, vlastne dopestovaných surovín, oddýchneme si v upravených záhradách a pri vyhrievanom bazéne so slanou vodou.

Pobyt je nie len poznávací, ale aj aktívno-relaxačný. Zacvičíme si 2 x denne yogu s vynikajúcou lektorkou, koučkou a terapeutkou Ninou Menkynovou 🤍 a poznávacími výletmi .

ubytovanie v rezorte

Orientačný program na pobyte:


1.deň, 6 sept. (streda): prílet na letisko Bari, kde nás bude čakať súkromný transfer s delegátkou, presun na ubytovanie, uvítací prípitok, večera.

2.deň, 7 sept. (štvrtok): ranná yoga, raňajky a voľný program. Možnosť navštíviť neďaleké pekné mestečko Locorotondo, peši cca 20 min, podvečerná yoga a večera.

3.deň, 8 sept. (piatok): ranná yoga, raňajky, výlet do mesta Matera, návrat na ubytovanie, podvečerná yoga a večera.

4.deň, 9 sept. (sobota): ranná yoga, raňajky, výlet do Alberobello - Monopoli more - Polignano a mare , návrat na ubytovanie, podvečerná yoga a večera.

5.deň, 10 sept. (nedeľa): ranná yoga, raňajky, cestou na letisko možnosť krátkej prehliadky mesta Bari, odlet do Viedne.

*Uvedený program sa môže zmeniť a prispôsobiť požiadavkám skupiny. Výlety aj yoga sú dobrovoľné.


CenaZAHŔŇA:

1397 Eur je komplet balíček na osobu za celý pobyt a zahŕňa ubytovanie v prekrásnej južanskej masserii Leonardo Trulli Resort **** v dvojlôžkovej alebo na vyžiadanie aj vo väčšej izbe (suit) vrátane polpenzie (raňajky a večera) formou bufetu a vody, transfery letisko Bari-resort-letisko Bari, všetky transfery na výletoch, yoga 2 x denne s Ninou a sprievodný yogový program, lokálny sprievodca, uvítací prípitok, miestna daň a DPH.

Cena NEZAHŔŇA:

  • letenku (môžete zakúpiť priamo na stránke leteckej spoločnosti bez rezervačných poplatkov na tomto linku https://www.ryanair.com/me/en a vybrať si, akú batožinu a sedadlo si prajete. Týmto letom poletí aj Nina a celá skupina spoločne. Ak potrebujete pomoc s kúpou letenky, neváhajte nás kontaktovať a v prípade potreby Vám letenku sprostredkujeme my.

Pripravované v spolupráci CK Bellavita.

Teším sa na Nás,

nina.

yoga hodina na pobyte

Začiatok
6.9.2023 15:00
Trvanie
5 dní / 4 noci
Miesto konania
Leonardo Trulli Resort
Miesto konania
Kapacita
Lektor / Lektorka
Nina Menkynová
Kontakt
zuzana@bellavita.sk
Kontakt
zuzana@bellavita.sk
Cena
1397€ / polpoenzia / osoba

Rezervuj si miesto

Ak máš záujem o tento pobyt, vyplň prosím nasledujúci formulár. Otázky alebo špeciálne požiadavky mi môžeš napísať do správy. Rezervácia miesta je záväzná až po uhradení faktúry, ktorú dostaneš na uvedený e-mail.

Teším sa na teba!

Ďakujem za rezerváciu! Ďalšie informácie dostaneš e-mailom.
Nepodarilo sa odoslať formulár :-(