Yoga pobyt na Sardínii (29.5. - 5.6. 2022)

29.5.2022

Informácie o pobyte

Poďme spoločne začať leto na Sardínii... Všetci sa už tešíme na more a slobodné prechádzky po pláži! Náš obľúbený rezort Free Beach Club** plánuje otvoriť už koncom mája, takže si Sardíniu užijeme bez preplnených pláží a v sviežom mori 🤍

Program

Doprava: letecky Viedeň-Cagliari-Viedeň, súkromný transfer do rezortu max. do 1 hod. Celá skupina letíme spoločne.

Ubytovanie: V príjemnom stredomorskom rezorte Free Beach Club 4*, priamo na pláži v prímorskom mestečku Costa Rei, ktoré leží na jednej z najkrajších pláží na Sardínii. Pláž dlhá 8 km s jemným bledým pieskom a krásnym priezračným morom je ideálnym miestom na oddych a športové aktivity. K ubytovaniu prislúcha na pláži a pri bazéne slnečník s dvoma lehátkami. Pekné, čisté a kľudné miesto, ako stvorené na oddych. Rezort sa nachádza v pešej vzdialenosti od centra mestečka, kde nájdete obchodíky, kaviarne, zmrzlinu, potraviny, trh so suvenírmi a iné. V rezorte je prevažne talianska klientela, zažijete pravú taliansku atmosféru.

Strava: plná penzia formou bufetových stolov vrátane vína a vody (raňajky, obed, večera)

Yoga: v programe pobytu je 2 x denne yoga s vynikajúcou lektorkou, koučkou a terapeutkou Ninou Menkynovou. Z pohľadu yogy je pobyt vhodný aj pre tých, ktorí by s cvičením yogy chceli začať alebo sa stále cítia ako začiatočníci. Nina počas hodín kladie dôraz na to najvhodnejšie technické prevedenie pozícii, aj pre každého individuálne. Cvičenie je dobrovoľné.

Momentálne ceny leteniek sa pohybujú od 70 Eur, tak v prípade záujmu neváhajte rezervovať si pobyt čo najskôr, aby ste ho mali all inclusive za 996 Eur.

Ak by boli udalosti vo svete nepriaznivé, ak nebude možné cestovať, letecké spol. zrušia lety alebo hotel ubytovanie, peniaze Vám budú vrátené.

K pobytu Vám cestovná kancelária ponúka aj cestovné poistenie Union, ktoré keď si u nás objednáte spolu s pobytom, pokrýva aj storno v prípade, že by ste nemohli vycestovať zo zdravotných dôvodov.


Začiatok
29.5.2022 11:00
Trvanie
8 dní/ 7 nocí
Miesto konania
Free Beach Club 4*
Via Ichnusa, 25, 09043 Costa Rei, Muravera CA, Taliansko
Miesto konania
Via Ichnusa, 25, 09043 Costa Rei, Muravera CA, Taliansko
Kapacita
Lektor / Lektorka
Nina Menkynová
Kontakt
info@bellavita.sk
Kontakt
info@bellavita.sk
Cena
926€/osoba plná penzia, bez letenky

Rezervuj si miesto

Ak máš záujem o tento pobyt, vyplň prosím nasledujúci formulár. Otázky alebo špeciálne požiadavky mi môžeš napísať do správy. Rezervácia miesta je záväzná až po uhradení faktúry, ktorú dostaneš na uvedený e-mail.

Teším sa na teba!

Ďakujem za rezerváciu! Ďalšie informácie dostaneš e-mailom.
Nepodarilo sa odoslať formulár :-(