Yoga pobyt v Portoroži

1.7.2023

Informácie o pobyte

Aj tento rok sa uskutoční yoga pobyt v Portoroži cez cestovnú agentúru Pax Tour. Na tomto pobyte je možné si vybrať z varianty hotelov rôznej kategórie tak, aby ste mali svoj najvyšší komfort : 3 * hotel Vile Park, 4* hotel Histrion a 5* hotel Bernardin.

Program

5* hotel Bernardin  

Je obklopený tichom, zeleňou a pýši sa polohou priamo nad morom. Hhotel ponúka 241 noblesne vybavených izieb s úchvatným výhľadom na more spolu s luxusným wellness centrom Paradise s úžasným výhľadom na more. K dispozícii ponúka relaxačné bazény sauny, tradičné aj exotické wellness procedúry, fitness. Hoteloví hostia môžu pravdaže využívať aj Wellness & Spa v hoteli Histrion – najväčší bazénový komplex s vyhrievanou morskou vodou na slovinskom pobreží. Najväčšou výhodou hotela Bernardin je jeho komfortne vybavená hotelová pláž s lehátkami a bufetmi, kde si náročnejší klienti môžu za príplatok doobjednať neobmedzené podávanie nápojov.  Hotelová pláž je trávnatá s betónovým vstupom do mora ( schodíky) resp. drevené mólo so schodíkmi. Pre deti je upravený kamienkový pozvoľný vstup do mora na konci pláže.

Základná cena pobytu na osobu na 4 noci s polpenziou s výhľadom na more je 489 Eur Ceny na deti nájdete nižšie. Taktiež pri skorej rezervácii je možnosť predĺženia pobytu na ľubovolný počet nocí. Športové aktivity sú mimo základnej ceny pobytu.

Hotel Bernardin
Hotel Bernardin - spa

Hotel Histrion
Hotel Histrion - ilustračná fotka izby

4 * hotel Histrion

Nachádza sa na portorožskom pobreží priamo na brehu mora v tesnej blízkosti 3* hotela Ville Park a 100 m od 5 * hotela Bernardin. Z hotela Histrion majú hostia priamy prístup ( v cene ubytovania) do nového Aqua parku TERMARIS, kúpeľného centra – vyhrievané bazény s morskou vodou, detské skĺzavky ; pre dospelých väčší bazén s veľkou výrivkou, saunami a lehátkami na terase. Na výber je množstvo športových a rekreačných programov pre všetkých, ktorí chcú pobyt v hoteli Histrion stráviť čo najviac aktívne. Ďalej je k dispozícii – vonkajší bazén, trávnatá plocha pri vonkajšom bazéne , detské ihrisko, ihrisko na beach volejbal a mnoho iných aktivít. Hotelová pláž je trávnatá s betónovým vstupom do mora ( schodíky).
Pre malé deti je k dispozícii malá kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora na konci pláže .

Základná cena pobytu na osobu na 4 resp. 6 nocí s polpenziou s výhľadom na more je 389 Eur a s výhľadom na lagúnu 369 Eur. Ceny pre deti nájdete nižšie. Taktiež pri skorej rezervácii je možnosť predĺženia pobytu na ľubovolný počet nocí. Športové aktivity sú mimo základnej ceny pobytu.

3* Hotel Ville Park

Aj keď 3* hotel neposkytuje taký komfort ako predošlé dva hotely predsa má pár výhod. Do hotela je možnosť ubytovať sa aj s menším psíkom ( hotel Histrion a Bernardín túto možnosť nemajú ! ), je cenovo výhodnejší a v súčasnosti už všetky izby sú plne klimatizované. Stravovanie je samostatnej novej reštaurácii v hoteli Histrion. Klienti majú v cene pobytu aj celodenný vstup do morského vodného parku Termaris s najkrajším výhľadom na slovinské more, ako aj do wellness centra Benedicta, ktoré zahŕňa svet sáun, soľnú miestnosť a celý rad masáží a kozmetických procedúr.

Základná cena pobytu na osobu na 4 noci s polpenziou s balkónom je 309 Eur a bez balkónu 289 Eur. Ceny na deti nájdete nižšie. Taktiež pri skorej rezervácii je možnosť predĺženia pobytu na ľubovolný počet nocí. Športové aktivity sú mimo základnej ceny pobytu.

Hotel Ville Park

Poplatok za cvičenie yogy so mnou 2x denne je 70€. Ďalšie informácie ohľadom pobytu nájdete aj na stránke www.paxtour.sk

Pre akékoľvek otázky ma kontaktuj cez nina@ninamenkynova.com

Začiatok
1.7.2023 5:00
Trvanie
5 dní/ 4 noci
Miesto konania
Miesto konania
Kapacita
Lektor / Lektorka
Nina Menkynová
Kontakt
nina@ninamenkynova.com
Kontakt
nina@ninamenkynova.com
Cena
od 380 € / osoba ( cena zahŕňa yogu a polpenziu )

Rezervuj si miesto

Ak máš záujem o tento pobyt, vyplň prosím nasledujúci formulár. Otázky alebo špeciálne požiadavky mi môžeš napísať do správy. Rezervácia miesta je záväzná až po uhradení faktúry, ktorú dostaneš na uvedený e-mail.

Teším sa na teba!

Ďakujem za rezerváciu! Ďalšie informácie dostaneš e-mailom.
Nepodarilo sa odoslať formulár :-(